Muhasebe Otomasyonu

Wolvox 8 diğer programlarımızın muhasebe altyapısını oluşturur. İşletmeniz ister market ister restoran olsun arka planda ürünlerinizin stoğunu tutan, kişilere borcunuzu, kişilerden alacağınızı tutan Wolvox 8 ERP’dir.
Wolvox 8 size yenilenen özelleştirilebilir arayüzü ile pratik bir kullanım sağlar. Kolayca öğrenir ve kullanırsınız. Fatura, Cari, Stok yanısıra çek takip ve e-fatura gibi pek çok özelliği vardır.
Wolvox 8 internet kesildiğinde bile kapanmaz bilgisayarınız üzerinde çalışmaya devam eder. Buna rağmen buluta günde 3 kez yedeğini de alır. Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir.
E-ticaret entegrasyonu vardır. İnternetten satış yapıyorsanız anlık stok miktarınızı internette gösterir. Sanal pazarlara entegre olur.
Şube sistemi sayesinde farklı adreslerdeki işletmelerinizi birbirine bağlar. Altyapısı sayesinde işyerinizde olmasanız bile cepten, tabletten ya da herhangi bir pc ile hesaplarınıza ulaşmanıza olanak sağlar.
E-Fatura entegrasyonu sayesinde kağıt ve kargo masraflarınızı azaltır.
Sıradan bir muhasebe programından fazlasını ulaşılabilir fiyatlara sunar. %100 yerlidir. Yıllık kullanım bedeli gerektirmez. Bir kere alır ömür boyu kullanırsınız. Sayısız sebepten en çok referans müşterisi olan yazılımdır

0242 922 02 02