Restaurant Otomasyonu 2024

Akınsoft Restaurant programımız pek çok işletmede karşınıza çıkabilir. Terazi entegrasyonu ve kg. ve barkodlu ürün satabilmesi sayesinde pek çok pastanede kullanılmaktadır. Terazide tartılan ürünleri anında ekranda gösterebilir ya da üzerine barkod basılarak kasada ödenmesi sağlanılabilir. Pastane sahiplerine özgü pek çok özelliği vardır..
Paket sipariş için idealdir. Sizi arayan müşterilerin telefon numaraları ve adresleri otomatik ekrana gelir. Sipariş fişi paket hazırlanan yerden yazdırılır. Kurye ismi fişe yazılır, gün sonunda kuryenin kendi satışlarının raporu alınabilir. İsterseniz size özgü vereceğimiz internet sayfasından siparişlerinizi alır programınıza otomatik gelmesini sağlarsınız. Telefonla sipariş alan işletmeler için harika özellikler içerir
Alakart Restoranlarda el terminali ile masadan sipariş alabilirsiniz. Yiyeceklerin az – çok pişmiş acılı – acısız gibi bilgilerini mutfağa gönderebilirsiniz. Kişiye özel indirimler ve indirim kartları tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize SMS ve mail atabilirsiniz.
Gece klübü ve Bar gibi işletmelerde de kullanımı yaygındır. Garson bazlı satış raporları almanızı sağlar. Hızlı çalışır. dokunmatik terminal ya da el terminallerini destekler.
Kendine has özellikleri olan künefe, sushi vb. ürünler sunan işletmelere göre özelleştirilebilir.
0 242 922 02 02
arayın ücretsiz demo kuralım test edin
 
Kredi Kartına Taksit seçenekleri
Kullanılan Cihazlar

0242 922 02 02